Robbie Williams, Rejim!!!


Bu nasıl başlık oldu böyle? Hayır rejimi Robbie Williams yüzünden yapmıyorum!

Londra’dayken ders çalıştığım zamanlarda sıkılınca soluğu yurdun yakınındaki büyük bir kitapçıda alır, biraz kitap biraz cd bakar bir iki tane de alır yurda geri gelirdim. O aralar gözümle görerek seçtiğim albümlerin her biri daha sonrasında internette yaptığım araştırma sonunda beni benzer başka şarkıcılara götürürdü, onların cdlerini de alırdım. Türkiye’ye döndükten sonra bu el yordamı ile yeni müzik olayım sona ermişti.. Uzun bir aradan sonra iki hafta sonudur, D&R’ın kitap reyonlarından önce müzik reyonlarına bakıyorum. Bugün aldım yine ama müzik cdlerinden daha çok beni aldığım Robbie Williams DVD’si sevindirdi. Yıllardır en favori albümlerimden biri olan Swing when you’re winning’in Royal Albert Hall’da çekilmiş konser kaydı. Bu cdyi dinlemek beni çok mutlu ederdi, Robbie Williams’ı seyretmek daha da mutlu etti.

Aldığım dizi dizi yeni müziklerimi sıra sıra dinliyorum ama kütüphaneye dizdiğim yeni alınmış yaklaşık 20 tane kitabı bakalım ne zaman okuyacağım. Aslında asıl zor olan hangisini okuyacağıma karar vermek galiba.

Başka bir şey, sonunda yarından itibaren rejime başlıyorum. Bu sefer şu kırk seferdir kendime verdiğim sözü tutsam ya nasıl olur acaba? Bozmasam, saçmalamasam. Menüyü yazdım, bilgisayarıma kaydettim şimdi sırada basıp buzdolabına (gece atıştırmalarına karşı), gardrobun üstüne (içine sığamadığım kıyafetlerime niye sığamadığımı daha sık hatırlatmak için) asıcam. Kolay gelsin bana.

Yarın yine pazartesi, çok zor bir hafta değil. O yüzden pek stresli değilim, giyeceğim takım elbiseyi bile seçtim ki ben bu işi genelde sabah uyandıktan sonra yaparım. Hazırlanmam kıyafet seçimi, giyinmek ve makyajla birlikte 20 dakikayı geçmiyor. Ama aslında daha rahat rahat ve dikkatlice hazırlandığı günler insan kendini daha iyi hissediyor. Ama huy işte!!!

Neyse haftaya hazırım, cebimde rejim listem, yeni cdlerim ve spor çantamla birlikte!

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s