Tatil bitiyor

Bayram tatili bitiyor. Yeniden koşturmaya başlıyorum. Yarın iş başı yapıyor ve Cumartesi günü İstanbul’a gidiyorum. Pazartesi geri geliyorum. Akşamına yemek var. Çarşamba günü bir başka toplantı. Haftasonuna doğru rahatlamayı umuyorum. Aslında daha bitmemiş bir sürü başka şey de var ne yalan söyleyeyim. Hatta oturup blogculuk oynayacağıma tatilin başından bu yana kendisine ilgi göstermemi bekleyen raporu okusam çok iyi olacak.

Öte yandan, bütün bu yapılması gereken işlerin ortasında hava iyi olursa çok güzel bir Pazar günü beni bekliyor da olabilir. İş gereği misafirlere İstanbul gezdireceğimiz için benim de Ayasofya ve Topkapı Sarayını yeniden görme şansım olacak. Hatta utanarak da söylüyorum ki Sultanahmet ve Dolmabahçe Sarayını ben de ilk kez göreceğim!!!

Gitmişken bir de Kanyon’daki Wagamama’da yemek yemeyi becerirsek harika olacak. Londra’dayken en sevdiğim restoranlardan biriydi Wagamama. Ankara’ya hala açılmadı. Umutla bekliyorum açılmasını.Ama o açılana kadar önce gidip İstanbul’dakini denemekte fayda var tabi. Ne demişler Wagamama= Positive eating+positive living.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s