Tek elle sütyen nasıl açılır?

Underwear model posingKadın dergilerini çok takip etmem arada genelde pazar günleri Gloria da oturup kahve içerken eğlenmek için alırım arada.  Bir-iki kadın dergisi Gloria Jeans’te 2 orta boy café latte içemenize yetecek kadar çok zaman oyalıyor insanı. Rengarenk ve bol reklam dolu oldukları için alıp elinizdeki neredeyse 300 sayfayı bulan dergide okuyacak çok fazla bir şey de olmuyor. Okunacak yazılarında büyük kısmı selülitle, yeni cilt bakım ürünleriyle, formunuzu nasıl korursunuzla alakalı oluyor. Ama her sayıda değişmeyen banko yazı erkeğinizi nasıl elinizde tutarsınız, sevgilinize asla söylenmeyecek 10 söz, birbirinize uygun musunuz tarzında bir yazı oluyor.

Hiç erkek dergisi almadım. Ama yine aynı sebepten eğlenmek için arada almak fena fikir olmayabilir çünkü benzer yazıların erkek dergilerinde de çıktığını sanıyorum. Şimdi bu erkek camiası için önemli olduğunu düşündüğüm bir mevzu var: “Sütyeni tek elle açmak”.

Ey erkek dergilerinin editörleri, yazarları bu konuya mutlaka derginizde yer verin! Neden mi böyle düşündüm. Uzman TV’de konuyla ilgili video dahi olduğu görünce göre erkek milletinin bu konuya epey kafa yorduğunu anladım da ondan.  

Şimdi biriyle tanıştınız. Çok sempatik, çok çekici, güzel popolu, uzun boylu, bir gülümsüyor güneş açıyor falan. Biraz vakit geçirdiniz birlikte, birbirinizi tanımak adına. Sonra gerekli ortam yaratıldı ve daha yakın temastasınız artık. Romantizmden erotizme geçiş anında adamın sütyeninizin kopçasını tek elle açması bir şey ifade eder mi?  Aslında kesin bir şey ifade eder de ne ederr? Peki yaklaşık 15-20 saniye süren bir mücadele sonunda adam kopçadan kurtulmayı başarırsa ne olur? Size ne düşündürür? Şimdi sütyen var sütyen var. Üstelik çok becerikli bir şekilde bir dokunuşta açsalar çapkın, sadakatsiz damgası yeme ihtimalleri artacak, açamasalar  gözünüzde beceriksiz olacaklar.

Yani tam aşağı tükürsen sakal yukarı tükürsen bıyık durumu. İşleri zor gerçekten!

Not. Bu arada meraklısı için bir bilgi: Thomas Vogel  (Almanya) 9 Eylül 2006’da Guiness World Records tv programı esnasında bir dakika içinde tam 56 sütyeni tek elini kullanarak açmayı başarmış. Hay maşallah! 🙂

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s