Whatever

Bu hafta çok çalıştım ben. Yoruldum. Akşam yemeklerinde kebap pizza yemekten bıktım. Aynı metni 4 kere okumuş olmaktan sıkıldım ama işi yaparken sıkılmadım.

Haftasonu geldi sonunda, evdeyim bugün. Aslında dışarıda da halledilecek işler var ama benim halim yok dışarı çıkmaya. Az evvel Merlin’i izledim şimdi Scrubs var. Jingle şarkısı hala kulağımda “I am no superman” diye çınlıyor. Çay içiyorum bir yandan, bilgisayarımdaki Gossip Girl’ün izlenmemiş bölümlerini düşünüyorum. Ya da Flashforward mı izlesem acaba diyorum. E bi de İnce Memed vardı yatak odasında komodinin üzerinde beni bekleyen.

Neyse nasılsa karar veririrm birazdan. Yarın yine tiyatro günü. Bu defa Genç Osmanı izleyeceğiz. Bu arada devlet tiyatrolarına da zam gelmiş. Daha yeni yazmıştım tiyatro biletleri 5 tl diye, şimdi 10 tl olmuş. Bence yine de çok ucuz gerçekten. Sinemayla kıyaslayınca özellikle. Ben içeri gidiyorum bir çay daha koymaya kendime. Sonra da çıkıp sinemaya mı gitsem? yoksa spora mı atsam kendimi? Çığlık atasım geldi bu kadar çok seçenek karşısında!

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s