Uzun zamandır

pek yazamadığımın farkındayım. O yüzden daha fazla ertelemek yerine bugün kısa kısa notlarla yaptıklarımı özetlemek istedim:

1-Bu ara işte çok sinirliyim. Uzun soluklu bir çalışmayı bitirdik ve ben cidden ara vermeye ihtiyacım olduğunu hissediyorum. Bu 2 gündür bir parça hafifledi tempo o yüzden çok da mutluyum. Hoş tempo hafifken de sinirlenmeye devam edebiliyorum. Çare patchworke geri dönmekte sanırım 🙂

2- Geçen hafta bir akşam Dafne‘ye, bir öğlen Cafemiz‘e, bir gün varlığını yeni öğrendiğimiz Italic’e, sonra yine bir başka gün Laterna’ya gittik. Bu öğlen de Mezzaluna’da yedik.

3- Ondan önceki hafta da Sherlock Holmes izlemiştik ama iki tane de tiyatro biletim iş yüzünden yandı.

4- Yarın öğlen bir aksilik olmazsa Ankara Palas’ta bir gastronomi programına gidip üstüne bir de kimono defilesi izlemek istiyorum.

2-5-7 Mart tarihleri arasında Londra’da olucam. İş için değil sadece ve sadece gezmek için. 5 sene sonra yeniden Londraya dönmek çok heyecan verici. Düşündükçe içim pır pır ediyor. Gidip Pret a Manger’de avokadolu tavuklu sandwich yemeyi bile özledim. Nehrin kenarında yürümeyi. Eski yurdumun önünden  geçmeyi, metroyu, Oxford Street kalabalığını…. En özlediğimiz şeyleri yeniden yapmak  başımı dödürecek. Müzikal biletimi aldım. Havana Rakatan‘a gideceğiz.  Gerisini daha bilmiyorum. Tek dileğim havanın çok güzel olması.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s