Bu Blogda içinde rejim kelimesi geçen yazılar

Dün gecenin bir saati Adam’ın benim blogun arşivlerinin içerisine dalmasıyla ortaya çıktı ki, Ağustos 2008 tarihinden beri en az 10 tane diyet projesini hayata geçirmiş ve başarısızlıkla noktalamışım. Yani karma has kicked my ass’de içinde kilo vericem ibaresi geçen yazıları saysak sanırım bir kişisel günlük değil de kişisel diyet blogu açmışım zannedebiliriz. Kararlılık, konsantrasyon var da uzun sürmüyor, eh malum kilo denilen şey de 2 günde verilmiyor. Bir daha rejim yazısı yazmasam cidden rejim yapar mıyım acaba diye düşündüm şahsen. Ya da ayrı bir rejim bloğu mu açsam ki ben???? Bilemedim şahsen. Şimdi mesela öğle tatili. Kalk çık git Renewa’ya değil mi? Yok olmaz, allah korusun kendime faydalı bir şey yapmış olurum. Ben burada popo büyütmeye devam edeyim en iyisi.

Kendimize verdiğimiz sözü tutamamak en büyük kızgınlıkları yaratıyor aslında. Kendimizi sevmemize de engel oluyor. 2010 yılı hedefleri hep yılbaşında konmaz ya. Martın 9’u da gayet karar alınabilecek bir gün aslında.  O zaman daha neyi bekliyorum ki ben.  Çıkayım bari şu odadan!

2 comments

Add Yours
  1. limonkabugu

    ben seni son gordugumde rejim denen dikenli tasli engebeli yolun cogunu gecmistin…sakin ha yari yolu gecmisken donmek yoook 🙂

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s