Journey Cihangir

Şöyle bir bakıyorum da blogdaki Cihangir yazıları arttıkça artıyor. Her ne kadar yaşamak için çok tercih etmesem de lezzetli yemekler yiyebileceğiniz bir sürü mekana ev sahipliği yapıyor bu semt. Şimdiye kadar iki kez gittiğimiz bir mekanla karşınızdayım bu defa. Journey Cihangir. Akarsu Caddesinin sağ kanadında en sondaki mekan oluyor kendileri.  Bence çok lezzetli bir yer. Özellikle organik konusuna takıntılı iseniz gerçekten de size uygun bir yer diyebilirim burası.

İlk gittiğimizde kahvaltı etmiştik Journey’de o civarda epeyce zaman geçiren Ozzy’nin tavsiyesiyle. Çeşit çeşit kahvaltı tabağı, ekmek üstü lezzetler, tostlar, yumurtalar var.  Bizim seçtiğimiz 1 numaralı kahvaltı tabağında benim balık ekmek yani  yumurtalı ekmek var.

Journey KahvaltıBu kahvaltıdan gayet doymuş ve keyifli kalktık. Bu hafta içi bir akşam epeydir görmediğim bir arkadaşımla burada buluştuk. Akşam yemeği zamanı yaklaşıyordu o yüzden öncelikle karın doyurmak lazımdı. Menüden güzel bir et seçtim kendime ve bakın ne geldi önüme.

Journey Cihangir

Journey CihangirKalın mı kalın bir biftek, sulu mu sulu. Yanındaki sebzeler leziz mi leziz. Hatta o sebzelerin bir de suyu var nefis.

Journey CihangirGerçekten de nefisti. Gece kokteyllerle devam etti. yanına getirdikleri kabuklu badem de cabası. Ben passion fruit caipiroska’nın delisi oldum.

Journey CihangirŞu aşağıda gördüğünüz manzaraya karşı da yudumladım.

CihangirBiz Journey’i sevdik. Fiyat olarak bir cafe standardından tuzlu olsa da gitmeye ve diğer lezzetlerini denemeye devam edeceğiz. Yeni bir Cihangir mekanında tez zamanda buluşmak dileğiyle…

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s