6 comments

Add Yours
 1. Ayazma

  Sayfa açıldı, gözüme tiyatro, caz konseri, yemek ilişti.. Daha fazla bakmama gerek yoktu. Bu sayfada benim ilgilendiğim şeyler var dedim, takibe aldım. 😉
  Ayhan Sicimoğlu’na gidecek misiniz? Bilet alsam mı ki?

  • Epicurious

   Teşekkür ederim 🙂 Ben uzun zamandır izliyordum seni sessiz sessiz.. Ama işte Sloopy Joe’yu görünce çenem çözülüverdi:)

   Ayhan Sicimoğlu’nun hastasıyız. O da listemizdeydi ancak bu ay fazlasıyla savurtkanlık yaptığımız için başka bahara kalsın dedik 🙂 Ama sen gidip bir de bize yazsan gitmiş kadar oluruz diyorum ben 🙂 Bir de Ayhan Sicimoğlu yok ama Zorba Balesini izleyeceğiz Cumartesi akşamı. Biletleri yok satıyor. Hani öyle ki biletler satışa çıktığı gün sabah saat 10’dan önce bilet kuyruğuna girmezsen yer bulamıyorsun. O yüzden Ayhan yerine ben bir Kazancakis ve Zorba yazısı yazacağım yakında:)

  • Epicurious

   Tansel Bey merhaba,

   Yazı için rica ederim. November Pub gerçekten de sevdiğimiz ve beğendiğimiz bir pubdı. Gerçekten de yıllarca çok severek gelip gittik. Çok eğlendik, çok dansettik, yeri geldi 20-30 kişilik ofis kutlamaları yaptık. Doğumgünleri kutladık. Ankaraya gelen misafirlerimizi ilk buraya getirdik.

   Ancak maalesef yılbaşı gecesi kapıdaki güvenlikçi arkadaşınız bizi her kim ile karıştırdı ise nerede ise yaka paça dışarı attığından bu yana favori mekanımız olmaktan çıktı.

   O nedenle açıldığından bu yana, daha kimseler tarafından keşfedilmemiş olduğu dönemlerden beri uğrak yerimiz haline gelmiş olan bu güzel mekana artık gelmiyoruz.
   Yılbaşı gecesi olması nedeniyle etrafta aşırı alkollü bir şekilde dolaşan çok sayıda insan güvenlikteki arkadaşlar açısından gerginliğe yol açabilir. O yüzden onları da anlamak mümkün. Ancak hayatımda hiç bir yerden o şekilde geri çevrilmediğim için bu olayın benim hafızamda epeyce kötü bir iz bıraktığı da yadsınamaz.

   Yine de gerçekten güzel bir mekan işletiyorsunuz, başarılarınızın devamını dilerim.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s